Nanobrazja – autorska, opatentowana przez Monikę Sekita-Pilch – procedura zabiegowa, opierająca się na sześciu fazach.

Nanobrazja to prewencja starzenia i frakcyjna odnowa skóry. Pozwala na monitorowane, mechaniczne złuszczanie naskórka wykorzystując specjalną nanodyskową technologię.

Zabieg jest wykonywany za pomocą aparatury Nanodermalizator, Nanopen, Dermapen, która łączy ze sobą zdolność kontrolowanej eksfoliacji z jednoczesnym masażem wibracyjnym, stemplowaniem skóry, fazą biorewitalizacji a przy pełnej procedurze zabiegowej – laminacją skóry.

NANO SKIN CARE TO LINIA PROFESJONALNYCH PREPARATÓW stosowanych do zabiegu nanobrazji. Jest marką stworzoną z pasji do profesjonalnej pielęgnacji skóry przez Monikę Sekita-Pilch i jej zespół naukowców specjalizujących się w produkcji leków i skutecznych preparatów kosmetycznych. Pomysł na markę powstał z uwagi na zabieg nanobrazji, którego procedurę technologiczną opracowała sama Monika Sekita-Pilch. Po dwóch latach pasjonujących badań i rzetelnych testów powstały profesjonalne preparaty bazujące na nanotechnologii pod nazwą Nano Skin Care. Kosmetyki przeznaczone są do użytku profesjonalnego z możliwością kontynuacji efektów uzyskanych po zabiegu w warunkach domowych, o czym decyduje odpowiednio przeszkolony zabiegowiec, przeprowadzający procedurę Nanobrazji w gabinecie.

Cel biznesowy

Zdobyte kompetencje wpłyną na rozwój zawodowy uczestnika oraz pozycję społeczną i zawodową. Wzbogacą jego ofertę o atrakcyjne usługi z zakresu kosmetologii i medycyny estetycznej, a tym samym wpłyną na zwiększenie dochodu firmy i satysfakcję z pracy

Cel edukacyjny

Celem szkolenia jest przygotowanie do wykonywania zabiegu eksfoliacji i frakcyjnej odnowy skóry.

Nanobrazja to frakcyjny peeling mechaniczny i transport nanocząsteczek, egzosomów. To ceremonia opierająca się na monitorowanym, mechanicznym złuszczaniu skóry wykorzystując specjalną nanodyskową technologię.

Polega na kontrolowanej eksfoliacji z jednoczesnym biomasażem wibracyjnym. Dzięki temu skóra jest lepiej przygotowana do zabiegów estetycznych, wykorzystujących nowe technologie transortu składników aktywnych.

Ramowy program usługi

 • Dokumentacja pisemna (karta zabiegu)
 • Zasady BHP
 • Wymogi Sanepidu
 • Cel zabiegu i uzyskiwany efekt
 • Ocena oczekiwań klientów
 • Przeciwwskazania do zabiegu nanobrazji
 • Przygotowanie klientów oraz stanowiska do zabiegu
 • Zasady aplikacji preparatów
 • Charakterystyka kosmetyków stosowanych podczas zabiegu
 • Pielęgnacja pozabiegowa
 • Pokaz zabiegu Nanobrazji Skin na modelce
 • Ćwiczenia na modelce

Efekty usługi

Efektem kształcenia jest mozliwość prowdzenia zabiegów pielęgnacyjnych skóry w gabinecie kosmetycznym, kosmetologii i medycyny estetycznej. Absolwenci posiadają wiedzę i umiejętności pozwalającące na interdyscyplinarne postępowanie przecidziałajace procesowi starzenia się skóry i poprawy jej wyglądu. Zdobyta w trakcie zajęć wiedza i umiejętności praktyczne pozwolą na diagnozwanie stanu skóry i doboru odpowiednich preparatów do przeprowadzenia zabiegu nanobrazji.

W trakcie szkolenia kursanci zdobywają wiedzę i potrzebne umiejętności do wykonywania zabiegów nanobrazji w wymiarze opisanym w programie szkolenia, po jego ukończeniu zaś kursanci otrzymują certyfikat w języku polskim potwierdzający autroryzację do wykonywania zabiegu.

Czas trwania szkolenia – 1 dzień (ok 5- godzin lekcyjnych).

Cena szkolenia 700 PLN

Wraz z zestawem kosmetyków na 8 zabiegów 1100 PLN

Wraz z zestawem kosmetyków na 16 zabiegów 1350 PLN

NANO SKIN CARE – ZMIENIAMY SPOSÓB MYŚLENIA NA TEMAT PROFESJONALNEJ PIELĘGNACJI SKÓRY

NANOBRAZJA SET PODSTAWOWY na 8 zabiegów

NANO HYBRID GEL 200 ml
NANO LIQUID 200 ml
NANO Infusion Mask 8 szt
NANO Infusion Activator 200 ml
NANO Pearls 8 szt

NANOBRAZJA SET na 16 zabiegów

NANO HYBRID GEL 200 ml
NANO LIQUID 200 ml
NANO Infusion Mask 16 szt
NANO Infusion Activator 200 ml
NANO Pearls 16 szt

Akademia MSP Ochrony Zdrowia i Urody realizuje autorski program kształcenia i jest jedyną placówką w Polsce i w Uni Europejskiej do przeprowadzania szkoleń z Nanobrazji.

Zajęcia odbywają się w trybie zaocznym lub stacjonarnym. Absolwent kursu otrzymuje certyfikat i prawo do wykonywania zabiegu oraz e-book edukacyjny.

Szkolenie indywidualne 1500 PLN wraz z zestawem kosmetyków na 16 zabiegów.

info 695 017 687

biuro@nanobrazja.pl

Harmonogram licencjonowanych szkoleń z Nanobrazji – Grudzień 2023
Gorzów Wlkp.
2 grudnia godz. 15.00
16 grudnia godz.15.00
Harmonogram licencjonowanych szkoleń z Nanobrazji – Listopad 2023
Gorzów Wlkp.
18 listopada godz. 15.00
25 listopada godz.15.00
Wrocław
10 listopada godz. 15.00
Harmonogram licencjonowanych szkoleń z Nanobrazji – październik 2023
Gorzów Wlkp.
1 października godz. 9.00
28 października godz.15.00
Wrocław
21 października godz. 9.00
Harmonogram licencjonowanych szkoleń z Nanobrazji – wrzesień 2023
Nanobrazja to fenomen działania na skórę. Autorska metoda prewencji starzenia i frakcyjnej odnowy skóry. Procedura zabiegowa opierająca się na sześciu fazach. Zabieg i procedura opatentowana przez Monikę Sekita-Pilch
Gorzów Wlkp.
9 września godz. 14.30
16 września godz. 15.00
Wrocław
13 września godz. 16.00
23 września godz. 9.00
Więcej o zabiegu https://nanobrazja.pl/
Info 506 615 971
biuro@nanobrazja.pl
Może być zdjęciem przedstawiającym 1 osoba i tekst „Akademia MSP Ochrony Zdrowia I Urody Szkolenie NANOBRAZJA Twoja Pasja. Twój Biznes. Twoja Przyszłość. Nanobrazja Inwestycja w umiejętności, które przycią…gnÄ… Klientów rozwiną Twoją karierę! ZAPISZ SIĘ Ceny już od 700 zł”

NANO HYBRID GEL – płyn do oczyszczania skóry

Kremo-żel, który łagodnie łączy się z wodą w czasie demakijażu. Preparat  oparty jest na delikatnej bazie myjącej, wzbogaconej o proteiny, naturalne emolienty z oleju oliwkowego i masła shea oraz nawilżający kwas hialuronowy, która nie narusza płaszcza hydro-lipidowego skóry, nie pieni się. Polecany również dla osób noszących szkła kontaktowe i sztuczne rzęsy.

Działanie:

Łagodnie myje skórę i usuwa zanieczyszczenia, składniki smogu, zapewnia delikatny demakijaż twarzy i oczu. Działa zmiękczająco i nawilżająco na skórę w czasie mycia, zapobiega wysuszaniu skóry. Nie zaburza naturalnego mikrobiomu skóry, neutralizuje działanie wolnych rodników. Przywraca komfort w przypadku przesuszenia skóry.

Efekt:

 • oczyszczona i nawilżona skóra, bez naruszania struktury ochronnej skóry
 • miękka i gładka w dotyku
 • poczucie świeżej i pachnącej skóry

Sposób użycia:

Z użyciem wody:

zwilżyć skórę twarzy. Nanieść na dłonie niewielką ilość żelu i umyć twarz zwracając uwagę, na oczy. Spłukać letnią wodą.

Bez użycia wody:

produkt nanieść na płatek kosmetyczny i kolistymi ruchami oczyścić skórę bez użycia wody.

Cena: 95,00 zł

NANO LIQUID – płyn do zabiegu nanobrazji

Nanocząsteczki stymulują syntezę kolagenu, tym samym spowalniając procesy starzenia się skóry. Łagodny nano płyn spełniający funkcje wspomagania oczyszczanie skóry w tym również wrażliwej. Zawiera alantoinę i prowitaminę B5 Płyn jest bezpieczny w zastosowaniu. Preparat hypoalergiczny, bezzapachowy, 0% barwników, 0% parabenów, 0% alkoholu.

Działanie:

Precyzyjnie oczyszcza naskórek. Z uwagi na zawartość w składzie tylko niezbędnych składników aktywnych wpływa stymulująco na skórę oraz kojąco. Neutralizuje działanie wolnych rodników. Może być stosowany jako kojący kompres. Polecany również, jako preparat antysmogowy do pielęgnacji skóry w warunkach domowych.

Efekt:

• łagodne wspomaganie procesu złuszczania naskórka

• miękka i aksamitna skora

• wyeliminowane napięcie naskórka (uczucie ściągania)

• przywrócenie i utrzymanie naturalnego pH skóry

• opóźniony proces powstawania zmarszczek

Sposób użycia

Nasączyć wacik płynem NANO LIQUID, lub pędzelek a następnie nanieść na skórę twarzy i szyi. Stosować do zabiegu nanobrazji. Preparat nie wymaga spłukiwania wodą.

200 ml Cena: 95,00 zł

NANO Infusion Activator

Preparat Nano Infusion Activator aktywujący suchą Nano Infusion Mask, uwalniając działanie składników aktywnych. Zawiera roślinny kolagen, który nawilża i wygładza skórę, prowitaminę B5 łagodzącą podrażnienia skóry oraz ekstrakt z płatków róży. Zalecany po zabiegu nanobrazji. Polecany także dla skór wrażliwych. Stanowi replikę podstawowej struktury tkanki łącznej skóry, dlatego często nazywana jest “drugą skórą”.

Działanie:

NANO Infusion Activator aktywuje maskę uwalniając i wzmacniając działanie składników aktywnych. Odpowiada za stymulację syntezy kolagenu i odnowę skóry, tym samym spowalniając procesy starzenia.

Acacia Collagen – substytut kolagenu zwierzęcego, zawiera aminokwasy takie jak hydroksyproliny, które są również składnikiem kolagenu zwierzęcego i są odpowiedzialne za regenerację skóry.

Efekt:

 • nawilżona i wzmocniona, wygładzona i zregenerowana skóra,
 •  ujędrniony i uelastyczniony naskórek
 • wyeksponowanie blasku młodości
 • koi i łagodzi podrażnienia

Sposób użycia

Zawartość Nano Infusion Activator wlać do szklanej miseczki i zaktywować Nano

Infusion Mask. Nadmiar NANO Infusion Activator pozostały po aktywacji, można

aplikować za pomocą pędzla na maskę

200 ml Cena: 95,00 zł

NANO Infusion Mask

Nano infuzyjna maska stymulująca oddychanie komórkowe i odnowę skóry.

Maska o silnym działaniu stymulującym oddychanie komórkowe i odnowę skóry. Zawiera Kwas glicyryzynowy o właściwościach immunostymulujących i antyoksydacyjnych.

Działanie:

Zwiększa poziom nawilżenia skóry, poprawiając jej elastyczność. Wpływa na redukcję zmarszczek. Stymuluje syntezę kolagenu, tym samym spowalniając procesy starzenia się skóry. Polecana szczególnie dla skór z fotostarzeniem skóry, atroficznych, szarych, zmęczonych i zestresowanych, wymagających rozjaśnienia i dostarczenia energii. Zwiększa ilość tlenu dostarczaną do komórek skóry oraz stymuluje aktywność fibroblastów produkujących kolagen i elastynę. Maska poprawia cyrkulację krwi w kapilarach, dzięki czemu skóra nabiera promiennego blasku oraz staje się jędrna i gładka.

Efekt:

 • · nawilżona i elastyczna skóra
 • · zredukowane zmarszczki mimiczne
 • · wyrównany koloryt skóry
 • · dotlenieniona skóra
 • · poprawiony metabolizm i cyrkulacja krwi w kapilarach
 • · jędrna i gładka skóra

Stosowanie

Nałożyć zaktywowaną maskę na twarz, za pomocą pędzelka lub dłoni, dopasować  maskę do owalu twarzy. Pozostawić na 20 minut, a następnie usunąć.

Opakowanie: 8 x Infusion mask  Cena 95 PLN

Produkt przeznaczony wyłącznie do użytku profesjonalnego.

NANO Pearls

Jedwabisty nano żel zamknięty w wyjątkowej formie pereł, polecany dla każdego rodzaju skóry, w tym wrażliwej, szarej, z pierwszymi oznakami starzenia. Polecany po zabiegu nanobrazji i zabiegach medycyny estetycznej.

Działanie:

Nano żel działa przeciwstarzeniowo i rozświetla skórę. Oleje z awokado, macadamia i jojoba odżywiają, regenerują i nawilżają, a także wspomagają procesy naprawcze i odnowy skóry. To skuteczna pielęgnacja dla skóry wymagającej odprężenia.

Efekt:

 • · odżywiona i zregenerowana skóra
 • · uruchomione procesy naprawcze
 • · poprawiony koloryt skóry

Sposób użycia
Wmasować zawartość perły w oczyszczoną skórę. Stosować po zabiegu nanobrazji

Zalecany do pielęgnacji skóry rano i/lub wieczorem w warunkach domowych.

Uwaga! Przechowywać w temperaturze pokojowej. Chronić przed dziećmi.

8 szt. Cena 50 PLN

Nanopen. Smart Aging. Nanodermalizator. Urządzenie rekomendowane przez Monikę Sekita-Pilch

Nanodermalizator skóry to połączenie nanotechnologii, augmentacji w warstwy skóry, redermalizcji epidermy, mezodermy, prewencji starzenia, odmładzania skóry, miejsc intymnych i eliminacji łysienia.

Urządzenie stosowane jest do zabiegów z zakresu medycyny regeneracyjnej, medycyny estetycznej, kosmetologii, ginekologii estetycznej, trychologii i podologii oraz zabiegu nanobrazji.

Nanobrazja – technologia jutra – to personalizacja zabiegu uwzględniająca procedury skonstruowane na miarę indywidualnych potrzeb skóry z wykorzystaniem urządzenia Nanodermalizator i Nanopen ( patent w Unii Europejskiej nr 018567383).

Wszystko co należy wiedzieć o zabiegu Nanobrazja.

Fenomen działania na skórę. Autorska metoda prewencji starzenia i frakcyjnej odnowy skóry twarzy, ciała i głowy. Zabieg i procedura opatentowana przez Monikę Sekita-Pilch. Zabieg charakteryzuje się natychmiastowym efektem. Rezultaty są długotrwałe.

Co wyróżnia zabieg nanobrazji na tle innych zabiegów?

Przede wszystkim jest to zabieg dedykowany dla każdego rodzaju skóry, zarówno dla mężczyzn jak i kobiet również w okresie laktacji. Mamy do czynienia z określoną procedurą zabiegową opierającą się na frakcji w tym na procedurach ablacji apikalnych warstw naskórka i biorewitalizacji, dotlenieniu na poziomie komórkowym i zwiększeniu transportu skórnego, eliminacji wypadania włosów.

Jaki jest mechanizm działania zabiegu nanobrazji?

Mechanizm działania nanobrazji na skórę jest dychotoniczny. Mając na uwadze personalizację zabiegu pracujemy w dwóch trybach, opartych na frakcji i technologii nanodyskowej, przeznaczonej dla każdego rodzaju skóry.

Pierwszy pozwala na selektywne złuszczenie powierzchniowych warstw naskórka, nanobrazja nanodyskowa, w drugim dochodzi do zwiększenia absorpcji składników aktywnych nanobrazja frakcyjna. Zabieg przeprowadzany za pomocą urządzenia nanopen.

Jakie są wskazania do zabiegu?

Nanobrazja najczęściej stosowana jest w redukcji zaburzeń keratynizacji, w usuwaniu szorstkiego, zrogowaciałego naskórka, nieestetycznego, szarego wyglądu, procesów fotostarzenia, suchości skóry, drobnych zmarszczek wokół oczu, ust i szyi. Znalazła również zastosowanie w terapii trądziku pospolitego, zmniejszeniu łojotoku, a także w niwelowaniu innych niedoskonałości skóry.

Dla kogo?

Nanobrazja zalecana jest przeważnie osobom w wieku od 20 do 70 lat, które chcą odmłodzić swoją twarz lub inne okolice ciała, poprawić stan i kondycję skóry oraz zredukować objawy starzenia się. Dużą korzyć odniosą z niej również osoby skarżące się na zaburzenia rogowacenia, keratynizacji czy zasinienia pod oczami a także palące papierosy.

Zestaw zawiera:

 • 1x urządzenie Nanodermalizator, Nanopen.
 • 1x zasilacz
 • 1x kabel
Cena 3 500 PLN

 

 

 

 

https://nanoskincare.pl/nanodermabrazja
więcej o urządzeniu na stronie www.nanodermalizator.pl

Formularz kontaktowy

[/vc_row]

I am text block. Click edit button to change this text. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

I am text block. Click edit button to change this text. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

I am text block. Click edit button to change this text. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

I am text block. Click edit button to change this text. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

I am text block. Click edit button to change this text. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

I am text block. Click edit button to change this text. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

I am text block. Click edit button to change this text. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

I am text block. Click edit button to change this text. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

I am text block. Click edit button to change this text. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.


  [/vc_column]